Konuk Defteri
Ad Soyad :  
Şehir :  
Mesaj :  
Güvenlik Resmi : Değiştir
Güvenlik Resmi :  
Büyük-küçük harf duyarlıdır!


ankara -mustafa koç3/2/2018
hocam 1.seviye a1 6.seviye c2 seviyesi şeklindemi ayırdınız ?
videolar ve seviyelendirmeler hiç bir sistem ile birebir degildir. ögrenme sırasına göre basit konudan zor konulara göre dizilmiştir sadece.
izmir -betul güzel 3/1/2018
hocam akıcı şekilde düşünmek ve konuşmak için ne yapmak gerekir?
websitede tavsiyelerim mevcuttur
istanbul -fan club2/28/2018
hocam wh calusesde öğrencilerinize size çok güzel cümleler vereceğim demişsiniz, keşke bize de gösterseydiniz :)
istanbul -namık şahin 2/27/2018
hocam google ın çevirisi kötü, tureng de cümle çevirmiyor. bildiğiniz cümle çevirisi yapan iyi bir site var mı?
maalesef yok.
edirne -berna arslan2/27/2018
hocam konuları bilsem de belli başlı ayrıntıları çok çabuk unutabiliyorum. bütün videolar bitti. birçoğu hafızama kazındı. bundan sonra kitap okuyarak bu sıkıntımdan kurtulur muyum, yoksa gramer çalışmaya devam mı edeyim? çünkü bazılarında çalışsam bile anlamıyorum.
pratik yapmanız lazım: sadece videolar yeterli olmaz. imkanınız varsa ders alınız.
istanbul -mehmet şimşek 2/27/2018
hocam ingilizceyi öğrenmek istiyorum, sayısalcı olduğum için ve üniversiteye sınavına hazırlık yaptığım için şimdilik pek mümkün değil. yazın 3 aylık tatilde öğrenebilir miyim sizce? temelim bile yok.
elbette ki öğrenebilirsiniz. iyi eğitim veren bir öğretmen ile yoğun bir çalışma yaparsanız ve verilen ödevleri harfiyen yaparsanız neden olmasın.
fethiye -ibrahim zahir2/27/2018
hocam ı wish konusunda past simple örneğinde girişte could have ama tahtada would have şeklinde yazıyor, doğrusu nedir?
her ikisi de olur
sarı -zeynep 2/25/2018
hocam essay örneği yaparsanız çok güzel olur.
istanbul -ali mevsim2/24/2018
hocam emeğiniz için çok teşekkür ederim. videolarınızı izledikten sonra konuyla ilgili türkçe cümleleri ingilizceye çeviriyorum genellikle. fakat koşul bağlaçlarıyla ilgili internette hiçbir şey bulamadım. bildiğiniz bir site varsa atarsanız çok sevinirim.
4. seviye 20. videodaki konuyu incelediniz mi?
kocaeli -ali avan2/24/2018
hocam gerçekten çok iyi anlatıyorsunuz. şu ana kadar ki anlamadığım konuları anlamamı sağladınız. çok teşekkür ediyorum.
izmir -mehmet demir 2/22/2018
hocam emeğiniz için ne kadar teşekkür etsem, etsek az. allah razı olsun. sizden bir ricam var, soru çözüm trkniklerini diye yeni bir oynatma listesi oluştutursanız çok güzel olur. evde test kitabı var ama anlamıyorum ne demek istemiş.
istanbul -özkan kurucu2/20/2018
hocam merhabalar, 28 yaşındayım, özel bir şirkette ik sorumlusu olarak çalışıyorum. iktisat mezunuyum fakat şu zamana kadar ingilizce ile ilgili maalesef kendimi geliştiremedim. ileride kurumsal firmalara kendimi taşımak adına artık geç olmadan ingilizce öğrenmem gerek. en kısa zamanda bunu nasıl başarabiliriz? beni yönlendirebilir misiniz? teşekkür ederim.
bursa -ömer yıldırım2/19/2018
allah razı olsun. karşılık beklemeden yapılmış harika bir çalışma. ciddi bir emek sarfedilmiş. ingilizce çalışmaya uzun bir aradan sonra yeniden başladım ve uğradığım ilk durak siteniz oldu. akıldan çıkmayacak bir hizmet.
istanbul -burcu onur2/15/2018
hocam 5.seviyenin 13.videosu ne zaman yenilenir?
video zaten mevcut. genel anlamda yenilerini cekmem gereken pekçok video var.
istanbul -mehmet koç2/13/2018
hocam emeğiniz için size çok teşekkür, siz olmasaydınız bu kadar ilerleyemezdim. bütün videolarınızı izledim, deftere notlar aldım. ancak şöyle bir şey var ki bir yerden sonra gramer düşünerek konuşmak veya bir şeyler yazmak sıkıyor. sürekli yeni cümleler çıkıyor ve haliyle bi duraksıyorum. bol bol kitap okuma ve bol bol yabancı dizi-film izleyerek bu konuşma-yazma işi zevkli hale gelir mi? duyduğum kadarıyla insan duygusal bağ kurduğu şeyi daha iyi öğreniyormuş, özellikle dil konusunda.
websitede de belirttiğim gibi sadece videolar yeterli değil. bahsettiğiniz gibi çalışmalarla da desteklemelisiniz.
ankara -araştırmacı yazar bilge salih2/13/2018
bu hizmetinizi saygı ve takdirle yad ederken, yaptığınız hizmetin gönüllerde size büyük bir paye kazandırdığını lütfen hatırınızdan çıkarmayınız.
adana -burak2/11/2018
hocam merhaba sizi ilk defa yaklaşık 3 sene önce youtubeden keşfetmiştim. 2015-2016 sezonunda portekizde 1 sene erasmus yapmıştım.ilk olarak ingilizce ders dinliyordum youtubeden daha sonra türkçe olarak ingilizce dinliyordum ve diğer hocaları beğenmedim ve tesadüf sizi keşfettim. o gün bugündür sizin sitenizden ders çalışıyorum. şuan romanyada gönüllülük projesi yapıyorum. hâlâ da sizi izliyorum ve her izleyişimde yeni birşeyler öğreniyorum. allah sizden razı olsun bizlerden çok hayır duası alıyorsunuz. hayatta paradan daha değerli şeylerin olduğunu herkese ispatladınız. uzun uzun konuştum ama daha anlatmak istediğim çok şeyler var burda bitireyim... hayırlı günleri dilerim
ordu -mine sezgin2/9/2018
hocam i see drinking people ile i see people drinking cümlesi kıyasında hangisi daha doğrudur, kafamda netleşmesi için soruyorum. hangisi devriktir, hangisi ingilizce gramerine daha uygundur?
i see drinking people - içen insanlar görüyorum. ............ i see people drinking - insanların içtiğini görüyorum.
izmir -leyla güzel 2/7/2018
hocam yaklaşık 2 bin kelime ezberledim ama daha önce hiç ingilizce kitap okumadım ve kelimr ezberlemek beni ciddi şekilde sıkıyor. bundan sonra sadece kitap okuyarak devam etsem yanlış mı yapmış olurum? 2 bin kelime bana büyük ölçüde yeter mi?
websiteyi dikkatle incelerseniz bu sorunuza cevap bulacaksınız. öğrenmenin sırrı başlıklı bir yazım var. orayı okuyabilirsiniz. başarılar
ankara -sümeyye uludoğan07.02.2018
merhaba hocam baştan sona bütün videoları izlemeye başladım ve hepsini not edip bir defter tuttum şuan 4. seviyeyi bitirmek üzereyim bütün konuları da anladım ama sorunum şunkimkelime ezberim çok az bunyüzden kalıbı bilsem dencümle kuramıyorum. sözlük mü ezberlemem gerekiyor ya da bir tavsiyeniz var mı?
websiteyi dikkatle incelerseniz bu sorunuza cevap bulacaksınız. öğrenmenin sırrı başlıklı bir yazım var. orayı okuyabilirsiniz. başarılar
istanbul -büşra2/7/2018
hocam ellerinize sağlık sonunda ingilizce çalışmaya sayenizde başladım, teşekkürler, sevgiyle.
istanbul -esra2/4/2018
hocam, site için çok teşekkür ederim. çok güzel bir iş çıkarmışsınız. şöyle ki bütün videolarınızı izledim. filmleri, dizileri günlük seviyelerde anlayabilecek kıvama geldim ama ne yaparsam yapayım sanki orta seviyeden kurtulamıyorum. o kadar çok bilmediğim kelime var ki ne yapsam nasıl ezberlesem bilemedim. var mıdır tavsiyeniz. toefl istiyorum ama gözümde büyüdü.
websiteyi dikkatle incelerseniz bu sorunuza cevap bulacaksınız. öğrenmenin sırrı başlıklı bir yazım var. orayı okuyabilirsiniz. başarılar
istanbul -mehmet 2/4/2018
hocam ispanyolca videolar seneye gelir mi? bu arada ispanyolca öğrenen italyancayı da götürür diye duydum, doğru mudur?
ispanyolca için net bir şey maalesef söyleyemem. şimdiki hedefim websitedeki bütün videoları yenilemek. ispanyolcayı bilen birisi bir italyan ile yüzde 70 - 80 anlaşabilir.
izmir -ahmet efe02.02.2018
hocam, sitenizi yeni gördüm ve sizi daha önce tanıyamadığım için çok üzüldüm. her ne kadar alt yapım olsada 1. dersten itibaren sırası ile dinlemeye başladım derslerinizi. sormak istediğim ilk derslerden itibaren anlattıklarınızı pekiştirebileceğimiz alıştırma kitap öneriniz varmı. dersleri dinledikten sonra ilgili konu ile ilgili alıştırma yapabileceğimiz bir kaynak arıyorum.
websiteyi dikkatli incelerseniz zaten videolar haricinde önerdiğim kaynakları ve tavsiyelerimi görebilirsiniz.
mardin -caner 2/2/2018
i saw a bird flying in the sky, cümlesinde flying neden bird ün önünde olmuyor hocam?
o şekilde de olur ve aynı manaya gelir.

İlk 1 2 3 4 5  ... Son