Konuk Defteri
Ad Soyad :  
Şehir :  
Mesaj :  
Güvenlik Resmi : Değiştir
Güvenlik Resmi :  
Büyük-küçük harf duyarlıdır!


fethiye -ibrahim zahir2/27/2018
hocam ı wish konusunda past simple örneğinde girişte could have ama tahtada would have şeklinde yazıyor, doğrusu nedir?
her ikisi de olur
sarı -zeynep 2/25/2018
hocam essay örneği yaparsanız çok güzel olur.
istanbul -ali mevsim2/24/2018
hocam emeğiniz için çok teşekkür ederim. videolarınızı izledikten sonra konuyla ilgili türkçe cümleleri ingilizceye çeviriyorum genellikle. fakat koşul bağlaçlarıyla ilgili internette hiçbir şey bulamadım. bildiğiniz bir site varsa atarsanız çok sevinirim.
4. seviye 20. videodaki konuyu incelediniz mi?
kocaeli -ali avan2/24/2018
hocam gerçekten çok iyi anlatıyorsunuz. şu ana kadar ki anlamadığım konuları anlamamı sağladınız. çok teşekkür ediyorum.
izmir -mehmet demir 2/22/2018
hocam emeğiniz için ne kadar teşekkür etsem, etsek az. allah razı olsun. sizden bir ricam var, soru çözüm trkniklerini diye yeni bir oynatma listesi oluştutursanız çok güzel olur. evde test kitabı var ama anlamıyorum ne demek istemiş.
istanbul -özkan kurucu2/20/2018
hocam merhabalar, 28 yaşındayım, özel bir şirkette ik sorumlusu olarak çalışıyorum. iktisat mezunuyum fakat şu zamana kadar ingilizce ile ilgili maalesef kendimi geliştiremedim. ileride kurumsal firmalara kendimi taşımak adına artık geç olmadan ingilizce öğrenmem gerek. en kısa zamanda bunu nasıl başarabiliriz? beni yönlendirebilir misiniz? teşekkür ederim.
bursa -ömer yıldırım2/19/2018
allah razı olsun. karşılık beklemeden yapılmış harika bir çalışma. ciddi bir emek sarfedilmiş. ingilizce çalışmaya uzun bir aradan sonra yeniden başladım ve uğradığım ilk durak siteniz oldu. akıldan çıkmayacak bir hizmet.
istanbul -burcu onur2/15/2018
hocam 5.seviyenin 13.videosu ne zaman yenilenir?
video zaten mevcut. genel anlamda yenilerini cekmem gereken pekçok video var.
istanbul -mehmet koç2/13/2018
hocam emeğiniz için size çok teşekkür, siz olmasaydınız bu kadar ilerleyemezdim. bütün videolarınızı izledim, deftere notlar aldım. ancak şöyle bir şey var ki bir yerden sonra gramer düşünerek konuşmak veya bir şeyler yazmak sıkıyor. sürekli yeni cümleler çıkıyor ve haliyle bi duraksıyorum. bol bol kitap okuma ve bol bol yabancı dizi-film izleyerek bu konuşma-yazma işi zevkli hale gelir mi? duyduğum kadarıyla insan duygusal bağ kurduğu şeyi daha iyi öğreniyormuş, özellikle dil konusunda.
websitede de belirttiğim gibi sadece videolar yeterli değil. bahsettiğiniz gibi çalışmalarla da desteklemelisiniz.
ankara -araştırmacı yazar bilge salih2/13/2018
bu hizmetinizi saygı ve takdirle yad ederken, yaptığınız hizmetin gönüllerde size büyük bir paye kazandırdığını lütfen hatırınızdan çıkarmayınız.
adana -burak2/11/2018
hocam merhaba sizi ilk defa yaklaşık 3 sene önce youtubeden keşfetmiştim. 2015-2016 sezonunda portekizde 1 sene erasmus yapmıştım.ilk olarak ingilizce ders dinliyordum youtubeden daha sonra türkçe olarak ingilizce dinliyordum ve diğer hocaları beğenmedim ve tesadüf sizi keşfettim. o gün bugündür sizin sitenizden ders çalışıyorum. şuan romanyada gönüllülük projesi yapıyorum. hâlâ da sizi izliyorum ve her izleyişimde yeni birşeyler öğreniyorum. allah sizden razı olsun bizlerden çok hayır duası alıyorsunuz. hayatta paradan daha değerli şeylerin olduğunu herkese ispatladınız. uzun uzun konuştum ama daha anlatmak istediğim çok şeyler var burda bitireyim... hayırlı günleri dilerim
ordu -mine sezgin2/9/2018
hocam i see drinking people ile i see people drinking cümlesi kıyasında hangisi daha doğrudur, kafamda netleşmesi için soruyorum. hangisi devriktir, hangisi ingilizce gramerine daha uygundur?
i see drinking people - içen insanlar görüyorum. ............ i see people drinking - insanların içtiğini görüyorum.
izmir -leyla güzel 2/7/2018
hocam yaklaşık 2 bin kelime ezberledim ama daha önce hiç ingilizce kitap okumadım ve kelimr ezberlemek beni ciddi şekilde sıkıyor. bundan sonra sadece kitap okuyarak devam etsem yanlış mı yapmış olurum? 2 bin kelime bana büyük ölçüde yeter mi?
websiteyi dikkatle incelerseniz bu sorunuza cevap bulacaksınız. öğrenmenin sırrı başlıklı bir yazım var. orayı okuyabilirsiniz. başarılar
ankara -sümeyye uludoğan07.02.2018
merhaba hocam baştan sona bütün videoları izlemeye başladım ve hepsini not edip bir defter tuttum şuan 4. seviyeyi bitirmek üzereyim bütün konuları da anladım ama sorunum şunkimkelime ezberim çok az bunyüzden kalıbı bilsem dencümle kuramıyorum. sözlük mü ezberlemem gerekiyor ya da bir tavsiyeniz var mı?
websiteyi dikkatle incelerseniz bu sorunuza cevap bulacaksınız. öğrenmenin sırrı başlıklı bir yazım var. orayı okuyabilirsiniz. başarılar
istanbul -büşra2/7/2018
hocam ellerinize sağlık sonunda ingilizce çalışmaya sayenizde başladım, teşekkürler, sevgiyle.
istanbul -esra2/4/2018
hocam, site için çok teşekkür ederim. çok güzel bir iş çıkarmışsınız. şöyle ki bütün videolarınızı izledim. filmleri, dizileri günlük seviyelerde anlayabilecek kıvama geldim ama ne yaparsam yapayım sanki orta seviyeden kurtulamıyorum. o kadar çok bilmediğim kelime var ki ne yapsam nasıl ezberlesem bilemedim. var mıdır tavsiyeniz. toefl istiyorum ama gözümde büyüdü.
websiteyi dikkatle incelerseniz bu sorunuza cevap bulacaksınız. öğrenmenin sırrı başlıklı bir yazım var. orayı okuyabilirsiniz. başarılar
istanbul -mehmet 2/4/2018
hocam ispanyolca videolar seneye gelir mi? bu arada ispanyolca öğrenen italyancayı da götürür diye duydum, doğru mudur?
ispanyolca için net bir şey maalesef söyleyemem. şimdiki hedefim websitedeki bütün videoları yenilemek. ispanyolcayı bilen birisi bir italyan ile yüzde 70 - 80 anlaşabilir.
izmir -ahmet efe02.02.2018
hocam, sitenizi yeni gördüm ve sizi daha önce tanıyamadığım için çok üzüldüm. her ne kadar alt yapım olsada 1. dersten itibaren sırası ile dinlemeye başladım derslerinizi. sormak istediğim ilk derslerden itibaren anlattıklarınızı pekiştirebileceğimiz alıştırma kitap öneriniz varmı. dersleri dinledikten sonra ilgili konu ile ilgili alıştırma yapabileceğimiz bir kaynak arıyorum.
websiteyi dikkatli incelerseniz zaten videolar haricinde önerdiğim kaynakları ve tavsiyelerimi görebilirsiniz.
mardin -caner 2/2/2018
i saw a bird flying in the sky, cümlesinde flying neden bird ün önünde olmuyor hocam?
o şekilde de olur ve aynı manaya gelir.
antalya -ahmet karataş1/31/2018
tek kelimeyle adamsin !
istanbul -erdem çınar 1/31/2018
sıfırdan başlayıp 5 ayda çok ilerlettim kendimi. 5 ay önce you are happy nin soru hali nasıl sorulur bilmezken şimdi videolarınızdaki büyük konulara hakimim. yalnız şöyle bir şey var hocam, cevap verirken birkaç saniye düşünüyorum cümleyi kurarken bile devam ediyor bu. bunu aşmak ve konuşmayı akıcı bir hale getirmek için neler yapılabilirim? çünkü bu durum şevkimi kırıyor.
websitemde öğrenmenin sırrı isimli sayfayı okuyabilirsiniz. konuşma becerinizi geliştirmeniz için ingilizce konuşabileceğinuz birini bulup bol bol pratik yapmalısınız.
istanbul -mehmet 1/24/2018
sıfat fiilleri anlamaya çalışırken yamuldum :) hocam şimdi her sıfatı sıfat fiil yani fiilleşmiş sıfat yapmak için ed mi koyacağız en sonuna?
her zaman değil. çeşitli ekler var. bunun için 5. seviyede bulunan suffix ve prefix konularını da seyretmenizi tavsiye ederim.
istanbul -tuna k.1/23/2018
hocam merhabalar, çok faydalı bir iş yapıyorsunuz sonsuz teşekkürler. ispanyolca için de bir çalışmanız mevcut mu kısa zaman içerisinde?
teşekkür ederim. kısa zaman içerisinde olmaz ama planlarım içinde o da var.
ankara -uğur22.1.2018
hocam böyle bir emeği hiç bir ücret almadan karşılıksız yapıyor olmanız olağan üstü bir şey. gerçekten çok saygı duyduğum birisiniz. bir hafta önce sizi keşfettim ve o zamandan beri sizin videolarınızla bilgilerimi tazeliyorum. "faydalı bilgisini paylaşmayan insan ile ekmeğini paylaşmayan insan arasında bir fark göremiyorum" demişsiniz. bu sözle size saygım daha da arttı. başarılar diliyorum.
izmir -yunus taşcı22.01.2018
öncelikle teşekkür ederim bu güzel siteniz ve videolarınız için. sormak istediğim şey konuların tümü bitti mi acaba? yoksa yeni videolar eklemeyi düşünüyor musunuz?
elbette ki bütün konular bunlardan ibaret değil ancak ingilizce öğrenmek için en önemli ve gerekli olan konular mevcuttur. zamanla yeni videolar da gelecek.

İlk 1 2 3 4 5  ... Son